Tomáš Krulich - kytara

Poznáte ho vždy a na první pohled, v puse má cigaretu (na popruhu od kytary má připevněnou krabičku cigaret) a hraje na bílou Gibson Explorer.

Hlavní kostrou zvuku Kabátů jsou kytary a právě jednu z nich obsluhuje Tomáš Krulich. Vytváří dokonalou kulisu zpěvu Josefa Vojtka a navzájem se doplňuje s Gibsonkou Oty Váni.
K tomu občas přihodí sólíčko a když se pak se svým instrumentem přehne přes okraj pódia, nezbývá nic jiného než jen pařit a vychutnávat si ten nádherný pocit.

Datum a místo narození: 19. 4. 1966, Teplice
Původní profese: Projektant v chemičce
Kde hrál a kdy: 1988-1989 - Motorband, od 1989 Kabát

Ota Váňa - kytara

Hraje především na Les Paulku, ale taky třeba se dvanáctistrunkou (Na sever) a s čertovským banjem (Rio Grande). A tyhle nástroje mívá většinou zavěšené popruhem s tématikou právě koncertovaného turné. K tomu všemu občas přidá zajímavou pohybovou kreaci.

Datum a místo narození: 11. 6. 1971, Teplice
Kde hrál a kdy: 1988 - 1989 - Scandall, od 1990 Kabát

Milan Špalek - bassová kytara, občas zpěv

Hraje na bassovou kytaru a je to občasný zpěvák. Nazpíval pomalejší a klidné songy (Ďábel a syn, Balada O špinavejch fuseklích,..). A poslední dobou je hlavní textař skupiny. Málokdo u nás dovede napsat takové skvělé texty. Dokáže si velmi dobře pohrát se slovy. Velmi rád chytá ryby.

Datum a místo narození: 10. 12. 1966, Teplice
Původní profese: Instalatér
Kde hrál a kdy: Od 1983 Kabát

Radek "Hurvajs" Hurčík - bicí

Charismatický bubeník s rozlehlou soupravou žlutých Sonorů. K jedné písničce napsal text a sám jí i nazpíval (Zase jsem na mol (cd ŽIVĚ! z 1992)). Má vlastní fotbalový klub Bum bum tequila.

Datum a místo narození: 14. 1. 1969, Teplice
Bydliště: Dubí u Teplic
Původní profese: Vyučený zámečník s maturitou
Kde hrál a kdy: do 1986 Aku-Aku, od 1986 Kabát

Josef "Pepe" Vojtek - zpěv, občas i harmonika

Nejviditělnější člen skupiny, velký showman. Hlavní zpěvák.
Má mírně chraplavý hlas. Kromě Kabátu se také věnuje muzikálům a poměrně často je v televizi. Má rád tetování, kterých už má čtyři. Jako poslední si nechal na záda vytetovat hada.

Datum a místo narození: 21. 6. 1965, Teplice
Původní profese: Opravář telefonů po drátě
Kde hrál a kdy: Od roku 1988 - Kabát